Systém balancování FLASH BATTERY získává italský patent

16 / Červen / 2023

Po více než dvouletém čekání náš partner Flash Battery získal patent od ministerstva hospodářského rozvoje na architekturu patentovaného systému BMS Flash Balancing System, který kombinuje aktivní a pasivní systém balancování s vysokým výkonem a je implementován na všech lithiových bateriích Flash Battery a je schopen udržovat články vyrovnané a účinné po celou dobu životnosti baterie, více než 4 000 cyklů!

Mladé a rychle rostoucí společnosti, která pracuje v dynamicky se rozvíjejícím odvětví jako je elektrifikace, umožňuje vlastnictví patentu chránit duševní vlastnictví a také zvyšuje její průmyslovou hodnotu, což znamená velkou konkurenční výhodu.

Hlavním účelem patentové přihlášky bylo od počátku přenést na papír podnikatelský nápad, který před více než deseti lety vedl dva zakládající partnery společnosti Flash Battery k vytvoření jedinečného systému řízení lithiových baterií, který přinesl přidanou hodnotu celému průmyslovému segmentu a významně přispěl k etablování společnosti na tehdy ještě nezralém a neprobádaném trhu elektrifikace.

Jak ale jedinečný Flash Balancing System vznikl a jaké vlastnosti vedly k získání italského patentu? Více informací naleznete zde

Zpět

Kontakt

Potřebujete poradit?
Napište nám!

Kontaktovat nebo

+420 577 700 753

  1. *
  2. *
 

Odebírejte noviny z našeho podniku:

Sledujte náš Facebook:

Facebookfacebook.com/zapiservice.cz

Zavolejte nám:

+420 577 700 753