Aktuality

28 / Únor / 2019

       Koncem února jsme navštívili veletrh LogiMAT v německém městě Stuttgart.    Důraz výstavy byl kladen na inovativní řešení, systémy pro skladování, výrobu a distribuční logistiku. Cílem naší cesty bylo nabrat nové zkušenosti do naší již obsáhlé nabídky řešení pohonů, díky které dokážeme uspokojit požadavky na veškeré možné aplikace. Mezi přední vystavovatele se […]

Celý článek

15 / Listopad / 2018

Představujeme nový produkt DATA LOGGER, černou skříňku vyvinutou společností ZTP. Všechna data o Vašem stroji nyní můžete sledovat prostřednictvím cloudového rozhraní.

Celý článek

24 / Červenec / 2018

Vrcholem nabídky ZAPI je unikátní řešení pro každý bateriový pohon Novodobý trend v manipulační technice je zaměřen na bateriové pohony. Naše nabídka řešení pohonů je natolik obsáhlá, že dokáže uspokojit požadavky na veškeré možné aplikace. Díky špičkovým komponentům umíme sestavit nejlepší možné řešení.

Celý článek

18 / Červen / 2017

ZAPI GROUP pokračuje ve své mezinárodní expanzi. Díky další úspěšné akvizici se naše skupina opět rozrůstá, tentokrát o předního výrobce nabíjecí techniky DELTA-Q TECHNOLOGIES.

Celý článek

08 / Duben / 2017

Společnost UHS JAKOS prezentovala své produkty na největší marketingové akci v oblasti manipulační techniky v České republice.

Celý článek

Kontakt

Potřebujete poradit?
Napište nám!

Kontaktovat nebo

+420 577 700 753

  1. *
  2. *
 

Odebírejte noviny z našeho podniku:

Sledujte náš Facebook:

Facebookfacebook.com/zapiservice.cz

Zavolejte nám:

+420 577 700 753